Notice: register_sidebar kallades felaktigt. Inget id var satt i argumentmatrisen för sidopanelen "Sidebar". Därför används i stället standardargumentet "sidebar-1". Ange manuellt id till "sidebar-1" för att tysta detta meddelande och behålla existerande innehåll i sidopanelen. Vänligen se Felsökning i WordPress för mer information. (Detta meddelande lades till i version 4.2.0.) in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-includes\functions.php on line 4161

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; AboutMeWidget has a deprecated constructor in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-content\themes\InStyle\includes\widgets\widget-about.php on line 1

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; AdsenseWidget has a deprecated constructor in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-content\themes\InStyle\includes\widgets\widget-adsense.php on line 1

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; AdvWidget has a deprecated constructor in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-content\themes\InStyle\includes\widgets\widget-ads.php on line 1

Notice: Konstruktörsmetoden för WP_Widget i AboutMeWidget har fasats ut sedan version 4.3.0! Använd
__construct()
istället. in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-includes\functions.php on line 3916

Notice: Konstruktörsmetoden för WP_Widget i AdsenseWidget har fasats ut sedan version 4.3.0! Använd
__construct()
istället. in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-includes\functions.php on line 3916

Notice: Konstruktörsmetoden för WP_Widget i AdvWidget har fasats ut sedan version 4.3.0! Använd
__construct()
istället. in D:\Webs\LocalUser\fikalosningar.se\www\wp-includes\functions.php on line 3916
Personal | Fikalösningar

Personal

Försäljning

Jonas Andersson

Telefon: 0709-18 23 60

E-post: jonas@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Cappuccino

 

Adam Danielsson

Telefon: 0736-37 13 50

E-post: adam@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Espresso

 

Gazmend Althén 

Telefon: 0736-674141

E-post: gazmend@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Kaffe med mjölk 

Order/beställning

Anna Nennesson

Telefon: 0734-21 62 44

E-post: anna@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Svart kaffe

 

 

Ekonomi / Administration

Jill Andersson

Telefon: 0708-57 44 56

E-post: jill@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Svart kaffe

 

 

Teknik

Håkan NorénHåkan Norén

Telefon: 0709-10 26 55

E-post: hakan@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Svart kaffe

 

 

Kundvärdar

Hampus Roos 

Telefon: 0709-56 62 29

E-post: hampus@fikalosningar.se

Favoritkaffe:  Svart kaffe

 

 

Gustav Norén 

Telefon: 0709-18 23 79

E-post: gustav@fikalosningar.se

Favoritkaffe:  Svart kaffe

 

 

David Löfqvist  

Telefon: 0708-72 02 58

E-post: david@fikalosningar.se

Favoritkaffe: Cappuccino 

 

Lager

Li Frantz Nilsson  

Telefon: 0707-29 97 12

E-post:

Favoritkaffe: Kaffe med mjölk